ShowjumpingIreland
Mossvale SJ
Show
, 0, Dublin
Leinster
Sunday 27 May 2007
90CMS
Horse Competition
Fence Height: 0cms
Back to Competitions
Print
Animal Name
Rider Name
Owner Name
Flt1
Time 1
Flt2
Time 2
Flt3
Time 3
H/C
Place
Points
Rider Points
Chapel Town
James Mcevoy
Archived_Animals Archived_Animals
C
C
1
1
0
Clonguish Pride
Louise Thompson
Jodie Richardson
C
C
1
1
0
Cornawall Diamond Lilly
Gerard Green
Sarah Greenan
C
C
1
1
0
Gaiston (Ihb)
Martin Mellett
Dan Walsh
C
C
1
1
0
George (Ihb)
Kelda Jauvert
William Lapsley
C
C
1
1
0
Gold Topper
Iris Bailie
Iris Bailie
C
C
1
1
0
Jennys Jill
Catriona Irwin
Rebecca Irwin
C
C
1
1
0
Leitrim First & Final
Ian Moore [AA]
Fiona Craig
C
C
1
1
0
Lenamore Illustrious
Kelda Jauvert
William Lapsley
C
C
1
1
0
Lenamore Westaway
Clare Doherty
William Lapsley
C
C
1
1
0
Monfin Baileys Cream
Gillian Millar
Gillian Millar
C
C
1
1
0
Moydalgan Girl
Ian Moore [AA]
Ian Moore
C
C
1
1
0
Saxton Pass
Lisa Smyth
Lisa Smyth
C
C
1
1
0
Shes All Dat
Gemma Rainey
Karl Daniel Rainey
C
C
1
1
0
Tara (Kwpn)
Conor Drain
Nicola Tang
C
C
1
1
0
Truly Unruly
Nikita Cochrane
Nikita Cochrane
C
C
1
1
0
Tupelo
Pamela Davis
Pamela Davis
C
C
1
1
0
Atlantic Blaze
Richard Christopher Geddis
Heather Geddis
C
4
0
0
Castlenavan La Perla
Ian Moore [AA]
Andrea Thompson
C
4
0
0
Diamond Roller
Gerard Green
John Kearney
C
4
0
0
King Lite
Henrik Von Eckermann
Cian O'Connor
C
4
0
0
Master Dannie
Hazel Trimble
Elaine Trimble
C
4
0
0
Master Hickey
Emma Louise Dunbar
Emma Louise Dunbar
C
4
0
0
Simply Mc Gurk
Jody Mc Garvey
Carol Henry & George Newton
C
4
0
0
Tara Lodge
Karen Connolly
Karen Connolly
C
4
0
0
Walking The Line
Kelda Jauvert
Kelda Jauvert
C
4
0
0
Watermolen Winston
Katie Arthur
Katie Arthur
C
4
0
0
Bon Amie
Heather Smith [A]
Heather Smith
C
8
0
0
Killeneen Annie
Leigh Anne Rea
Donna Rea
C
8
0
0
Mossvale Razzmatazz
Norman Townley
Anne Minnis
C
8
0
0
Pure Entertainment
Karl Daniel Rainey
Nicola Allan
C
8
0
0
Shannondale Elvis
Catherine Thornton
Pamela Orr
C
8
0
0
Sperrins Beauty
Katrina Davey
Katrina Davey
C
8
0
0
Vince Z
Mary McShane
Ryan O'neill
C
8
0
0
Kilpatrick Honey
Sarah Burns [AA]
Sarah Burns
C
12
0
0
Magic Western
Michael Irwin
Sheelagh Kennedy
C
16
0
0
Finbars Touch
Seamus Morgan
Seamus Morgan
C
E
0
0
Ardilea
James Mcevoy
Archived_Animals Archived_Animals
4
0
0
CJS Powerpoint
Alo Mcentee
Jurgen Klingen
4
0
0
Creeveroe
Sharon Conlon
David Conlon
4
0
0
El Tobruck (Irl)
Sarah Lapsley
William Lapsley
4
0
0
Elamo Ruby Tuesday
Elaine Smyth
Morris G Smyth and Elaine Smyth
4
0
0
Erne Belle
Richard J W Smyth
Hugh Fitzpatrick
4
0
0
F H L Woodburn Opposition
Tom Doherty
Tom Doherty
4
0
0
Glenlossie
Deborah Palmer
Elizabeth A Craig
4
0
0
Glittering Grey
Samantha Hamilton
Hilary Furlonger
4
0
0
Keeford Elamo
Noel McKee [A]
Lisa Allen
4
0
0
Master Sebastian
Sarah Burns [AA]
Sarah Burns
4
0
0
My Lord Hitch
Richard J W Smyth
Hilary Furlonger
4
0
0
Nakanos Daughter
Olivia Mccormack
Julie McClelland
4
0
0
Rinnwood Diamond Touch
Seamus Morgan
Seamus Morgan
4
0
0
Rosconael Classic Touch
Norman Townley
Norman Townley
4
0
0
Saxton Heights
Carol Anne Saunders
Lisa Smyth
4
0
0
Schumacher
Ronan Mclaughlin
Eimear Scully
4
0
0
Sky Dancer(Nesjai)
Emma Haugh
David Haugh
4
0
0
Tyko
Markus Buser
Markus Buser
4
0
0
Vanir High Maintenance
Gerard Green
Claire Bergin
4
0
0
Dealers Touch
Leanne Penney
Leanne Penney
8
0
0
Katie Cruise
Samuel Kerr
Sharon Eadie
8
0
0
Merrian Dolly
Andrea Thompson
Stuart Charles Murphy
8
0
0
Miss Sandstorm
Terry Smith
Terry Smith
8
0
0
Cornascriebe Royale
Carol M Armstrong
Carol M Armstrong
12
0
0
Ferndale Autumn
Joanne Jarden
Joanne Jarden
12
0
0
Mullentine Lady Clover
Roisin Donnelly [AA]
Roisin Donnelly
12
0
0
Rockrimmon Calypso
Naomi Beauvais
Joanne Jarden
16
0
0
Tullybroom Cruise Hill
Eric Smith
Eric Smith
16
0
0
Rockrimmon Grande Finale
Emma Jackson
Emma Jackson
E
0
0
Slieveanorra
Dawn Cubberley
Eddie Moloney
E
0
0
Wokkel
Liam Mckee
Geraldine Drain
E
0
0
Askem
Jessica Perry
Glenn Leech
4
0
0
Askem
Glenn Leech
Glenn Leech
E
0
0
C
Clear
E
Eliminated
F
Fell
R
Retired
W
Withdrawn
TE
Technical Elimination
D
Disqualified